HUNTER insoles

Hunter - Trekking Comfort

Celoroční anatomický tvarovaná stélka, obohacená o vrstvu PU pěny, která slouží jako "antishock" vlastnost, tlumí všechny nárazy a tím zaručuje maximální komfort hlavně při dlouhých turistických nebo loveckých procházkách.

 
92,00

Hunter - forest

Anatomický tvar stélky udržuje nohy ve správné poloze a pohodlí. Stélka má vynikající oděru schopnost a proto je její využití vhodné během vašich oblíbených aktivit, turistiku a sport.

 
75,00

Hunter - Camo

Měkká vzdušní stélka, díky dobrým absorpčním vlastnostem udržuje nohy stále v suchu, proto je vhodná na celodenní nošení hlavně v letním období.

 
73,00

Hunter - Flex

Stélka perfektně izoluje teplo nohou během vašich oblíbených aktivit jako turistika, myslivost a rybářství díky izolantu z hliníkové fólie.

 
65,00

Hunter - Outdoor

Stélka s anatomickým tvarem, která se doporučuje používat během přechodného období. Stélka Outdoor je vhodná do obuvi pro každého myslivce, oblíbenců turistiky, ale i k běžnému nošení.

 
71,00

Hunter - Thermo

Stélka s anatomickým tvarem, která se doporučuje používat během chladného období. Stélka Thermo je vhodná do obuvi pro každého myslivce, oblíbenců turistiky, ale i na běžné nošení.

 
76,00

Composed of 2 layers, affords a special resistibility and protection during your outdoor activities. High comfort, also in cold and wet weather.